Jump to content
Zemi

Torrent 4.3.4

Recommended Posts

Witam,
jako, że sam się przekonałem, iż mini client bywa kapryśny (z moim lapkiem współpracować nie chce..) to wrzuciłem na torrenty swoją, działającą, czystą kopię wowa.
Przygotowany do współpracy z serwerem Atlantiss.eu - plik wow_434.exe jest już w folderze, plik realmlist.wtf jest już usunięty.

[url]http://shedweed2.s2.logout.pl/wow434.torrent[/url]

Wystarczy ściągnąć i grać :)
Mam nadzieję, że nie pogwałciłem jakiegoś punktu regulaminu, po prostu chciałem troszkę ułatwić niektórym przejście na nowszy patch :)

Pozdrawiam,
Paweł.

Stary, jak to mi zadziala to normalnie... bedziesz mial u mnie wielkie piwo :ugeek:
'
od 3 godzin meczylem sie z klientem z loltena i jakiegos monstera i dupa... mimo ze mialem klienta calego, to po wlaczeniu gry sciagal mi sie od 1%....

Tylko cos ciezko z seedami ..

Ciężko, bo sam przed chwilą go wrzuciłem do neta :D
zaraz kończę zmianę i będę jechał do domu, to koło 8 włączę lapka, żeby się uploadowało jak pójdę w kimę.

100% 4.3.4 zajmuje tyle: (plus minus 200 mb, cuz of addons, wtf, cache)
[img]https://screenshooter.blob.core.windows.net/engine4files/viynngrqfftqnyvxaryxfdxycjtcubuaatibodjrmxjblbpcbkvsrzdslakdmovdltqtptjxigkhtvmaurakgbiaqqqosffxcfqrlvmhbyklovypnkjvolxjlpdzdvfd[/img]

Jest to wersja na której gram, 15GB wystarczy. Tylko coś mi upload marnie idzie dzisiaj, zwykle leci 2,2MB a dziś oscyluje w okolicach 0,5MB -.-'
22-6 będę w robocie, tam przynajmniej powinien być lepszy upload więc możecie sobie na noc zostawić załączone torrenty.

Dobra robota Zemi!
Z tym patchowaniem są straszne problemy a połowa linków jest zasiana wirusami, więc twój torrent bardzo się przyda. Dziękuje

Wybaczcie za tą marną prędkość udostępniania, dzwoniłem do dostawcy neta i mają jakieś problemy.
Po 22 powinien polecieć upload 50MB/s -100MB/s więc najlepiej zostawcie torrenty na noc odpalone :)

Jeśli paczka okaże się być w porządku to również wspomogę seedem (100 Mb/s).

Przed wrzuceniem mogłeś wyczyścić foldery Cache oraz Errors ;)

Wiem, ale wrzucałem tą paczkę na nocce koło 5 rano i prawdopodobnie przez zaspanie o tym nie pomyślałem :P

ps. przerzuciłem tą kopię też na stacjonarkę i działa tam tak samo dobrze jak na lapku, więc szanse, że będzie i wam działało rosną :D

a ja od wczoraj sciagalem i bylem pewny ze jak wroce z pracy to bede pykal. no i wracam pierwsze co do lapa lece potykajac sie, tracac zeby, lamiac kegoslop i doczolgalem sie i co ja pacze? no wlasnie nic :( 70% i koniec. zalamka. sciagam od Ciebie Zemi bo jak jutro nie zagram to wejde do banku z granatem

@Lucerion, pomijając, że serwer offline, to co Ty instalowałeś? To co ja wrzuciłem na torrenty nie wymaga instalacji..
Czyżbyś pisał tu o mini cliencie?

Edit: aha, widzę, że po prostu wszędzie spamujesz.

Bo nie wiem co dalej robić. Tak, zrzuciłem sobie miniclienta i plik .exe Nie ściągam torrentów, nie mam nawet do tego programu :) No i po tym wszystkim chciałem odpalić grę i nie działa. Ale to nie tak, że jest serwer offline tylko pojawia się okno, że trzeba na stronie battlenet cos zmienić. Nie tak to powinno chyba wyglądać.

Ja zawsze miałem problemy z mini clientami więc używam tylko pełnych wersji gry. Rozwiązania tego tematu szukaj sobie gdzieś na forum lub załóż osobny temat to Twój problem nie ma nic wspólnego z tym torrentem.

Zemi wywalili Ci torka,napisz mi PM na tnt dalczego :/

Wrzuciłem do siebie [url=http://filetracker.pl/torrent/37545]http://filetracker.pl/torrent/37545[/url] :D

@Wilus A to ja to fandzole, nie będę się użerał z tnttorrentem, wrzuciłem na swój serwer plik torrentowy - Aktualizacja pierwszego posta.

@Lucerion, po prostu piszesz o czymś nie związanym z tematem zaśmiecając go w ten sposób. Nie mam pojęcia czemu Ci się tak dzieje.

Ściąga się nadal, zniknął tylko na stronie tnttorrent masz 52%, zaraz będzie przerwa w uploadzie ode mnie za to o 22 powinno ruszyć dużo szybciej :)

[quote name="Czuczmen"]no no Zemi nie swiruj :D jutro musze to miec wieczorem bo jak nie to znowu wyjde chlac i wroce w niedziele :D[/quote]

Dolaczam sie :lol: