Jump to content
haser

no zabawne.

Recommended Posts

Temat z mailami był wałkowany już tyle razy i mówiliście, że gdy będzie nowa strona to i opcja na zmiane maila się pojawi i gówno. Serdeczny brak pozdrowień z mojej strony, liczcie dalej na tbc, pewnie będzie się bardzo wyróżniał na tym wysypisku vanila/tbc serwerów.

Gdzie moge znalezc Changeloog/Bugtracker/Vote Shop etc. Dodatkowo zamierzaja cos zrobic z ciagle spadajaca populacja serwera jak jego np calkowite zamkniecie i skonczenie marnowania czasu na niego i skupieniu sie na czyms powaznym? Typu ten smieszny realm TBC albo nowy Cata od 4.0.6 chyba ze ma to byc uwzglednione w smiesznym projekcie PTE? 

changelog obecnie jest tylko w formie kanalu na discordzie, bugtracker jest link na stronie glownej
image.thumb.png.10d633137214ecebc1fc9cee028a7a5e.png
vote'owanie dziala, wiec zgaduje ze kupowac tez sie da.

Co do spadajacej online na serwerze, no coz. Co ty bys zrobil zeby online byl wiekszy? Byly transfery ostatnio i chyba srednio pomoglo. Zamkniecie moim zdaniem nie ma sensu tak dlugo jak serwer sam sie oplaca z donate'ow, a czy praca nad nim to marnowanie czasu to nie wiem. To raczej personalne kto co uwaza za marnowanie czasu

Ludzie ktorzy pracuja nad TBC nie chca pracowac nad cata, ani ludzie z cata nie chca pracowac nad TBC. Wyjatkiem jest Pelekon ktory robi tu i tu, ale na cata priorytetem jest DS hc, a z tego co oficjalnie wiadomo to prace nad nim sa tak wolne z powodu braku testow. Wiec skoro "nie ma co" robic na cata to co jest zlego w tym ze robi cos na TBC. 

4.0.6 bedzie otwarte jak bedzie gotowe, czyli jak zostana naprawione rzeczy ktore zostaly wymienione w poscie o 4.0.6 realmie jakis czas temu. Czyli nie za szybko xd

20 hours ago, Piklo19 said:

changelog obecnie jest tylko w formie kanalu na discordzie, bugtracker jest link na stronie glownej
image.thumb.png.10d633137214ecebc1fc9cee028a7a5e.png
vote'owanie dziala, wiec zgaduje ze kupowac tez sie da.

Co do spadajacej online na serwerze, no coz. Co ty bys zrobil zeby online byl wiekszy? Byly transfery ostatnio i chyba srednio pomoglo. Zamkniecie moim zdaniem nie ma sensu tak dlugo jak serwer sam sie oplaca z donate'ow, a czy praca nad nim to marnowanie czasu to nie wiem. To raczej personalne kto co uwaza za marnowanie czasu

Ludzie ktorzy pracuja nad TBC nie chca pracowac nad cata, ani ludzie z cata nie chca pracowac nad TBC. Wyjatkiem jest Pelekon ktory robi tu i tu, ale na cata priorytetem jest DS hc, a z tego co oficjalnie wiadomo to prace nad nim sa tak wolne z powodu braku testow. Wiec skoro "nie ma co" robic na cata to co jest zlego w tym ze robi cos na TBC. 

4.0.6 bedzie otwarte jak bedzie gotowe, czyli jak zostana naprawione rzeczy ktore zostaly wymienione w poscie o 4.0.6 realmie jakis czas temu. Czyli nie za szybko xd

Co bym zrobil? Oplacil reklamowanie serwera,dodal nowe rzeczy do vote shopu,zwiekszyl staly exp rat na x3 ( serio na x1 czy jak to uwazacie blizz raczej nikomu sie nie chce expic,ewentualnie ustawil staly x2 i dodal do shopu np x4 zeby mozna bylo wykupic-patrz sunwell), zaczalbym placic programista (chyba ze sa juz oplacani i nie robia za darmo szkolac sie) cos moze jeszcze by mi do glowy przyszlo. Smieszne ze wspominasz Pelekona i jego ciezka prace. Ostatnio widzialem jak ciezko pracowal expiac postac na pandach xD Dobre zarty z tym DS HC xD Dla kogo go skryptujecie, dla 100 osob ktore beda go raidowac? Nawet jesli go zrobicie wroci jakas czesc graczy wyczyszcza calosc i znowu pojda sobie bo kompletnie nie ma co tutaj robic. TBC pewnie wam nie wypali podobnie jak nowy realm CATA, jesli beda na nim sie powtarzac te same bugi i bledy co na obecnym i bedzie ta sama ekipa odpowiedzialna za wypuszczanie/naprawianie contentow xD

1 hour ago, Silnychlop said:

Co bym zrobil? Oplacil reklamowanie serwera

no ja tam sie nie znam, wiec srednio mi przychodza do glowy pomysly gdzie mozna reklamowac prywatny serwer world of warcraft xd

dodal nowe rzeczy do vote shopu

na forum jest post z sugestiami co mozna dodac do shopu, ale fajnie by bylo, gdyby @Yggr zrobil nowy post, bo ten to juz troche taki 3 letni smietnik, ktory chyba zostal calkowicie olany
https://community.atlantiss.eu/index.php?/topic/4630-new-items-in-atlantiss-shop-suggestions-thread/

zwiekszyl staly exp rat na x3 ( serio na x1 czy jak to uwazacie blizz raczej nikomu sie nie chce expic

z tym sie zgadzam, ale glownie dlatego ze nienawidze levelowania. Bylo juz duzo sugestii zeby zrobic komende w ktorej mozna by zmieniac exp rate dla ludzi ktorym bardzo zalezy na x1

ewentualnie ustawil staly x2 i dodal do shopu np x4 zeby mozna bylo wykupic-patrz sunwell

to mi sie tak srednio podoba, chyba ze byloby to konieczne do punktu nizej

zaczalbym placic programista (chyba ze sa juz oplacani i nie robia za darmo szkolac sie)

wszyscy na atsie pracuja za darmo, wiec chec zatrudnienia dewelopera za pieniadze mogłaby sie rownac z tym, ze inni nie chcieliby juz robic za darmo. No i oczywiscie, jak komus chce sie placic to trzeba miec pieniadze, a zgaduje ze donate'y na atsie sa mniejsze niz na wiekszych serwerach. 

2 hours ago, Silnychlop said:

Smieszne ze wspominasz Pelekona i jego ciezka prace. Ostatnio widzialem jak ciezko pracowal expiac postac na pandach xD 

a co w tym zlego? Jego czas wolny to jego czas wolny, jak chce pograc w gre to mu tego nie zabronisz. Jakbys mial pracowac codziennie za darmo to tez chcialbys czasami porobic cos innego, szczegolnie kiedy gracze nie sa chetni do pomocy, tylko wymagaja od ciebie ze wszystko zrobisz sam

Dobre zarty z tym DS HC xD Dla kogo go skryptujecie, dla 100 osob ktore beda go raidowac?

Skryptuja DS'a HC bo to jest czesc raidu, ktory jest obecnym contentem. A to ze tylko 100 osob bedzie go raidowac to co poradzisz, jak komus nie zalezy na graniu pve to po prostu tego nie bedzie robic. To samo mozna powiedziec o BG, po co skryptowac jakiegos BG jak bedzie go grac moze 50 osob

Nawet jesli go zrobicie wroci jakas czesc graczy wyczyszcza calosc i znowu pojda sobie bo kompletnie nie ma co tutaj robic

No tak wyglada cata, jak grasz pve to logujesz raz w tygodniu na 2h na raid i sobie idziesz robic cos innego

TBC pewnie wam nie wypali

mnie TBC nie interesuje, ale jak widzialem reddita to chyba ludziom sie podoba

podobnie jak nowy realm CATA, jesli beda na nim sie powtarzac te same bugi i bledy co na obecnym

w przeciwienstwie do tbc, na cata ciezko jest przepisac absolutnie wszystko bo po prostu tego jest za duzo. Oczywiscie nie trzeba od razu calego swiata przepisywac, pewnie ludziom by wystarczylo zrobic to co teraz kompletnie nie dziala z tego low lvl contentu, no i dopracowac obecny content (questy 80-85). No, ale w wowie najwazniejszy jest end game, to jakby sie uprzec to wystarczy pare fixow do klas zrobic i przepisac T11 i wiekszosc osob bedzie szczesliwa, no ale kto to zrobi. 

i bedzie ta sama ekipa odpowiedzialna za wypuszczanie/naprawianie contentow xD

to sie laczy z koncem wiadomosci wyzej. Latwo powiedziec ze ekipa jest problemem, ze devow jest za malo, ze za wolno to wszystko robia, ale czy ty chcialbys pracowac za darmo, kiedy moglbys ten czas spedzic w pracy i jeszcze bys za to wyplate dostal? Czy ty chcialbys pracowac kiedy ludzie nie chca ci pomagac? Czy ty chcialbys pracowac kiedy ludzie tylko narzekaja ze cos nie dziala? Bylem devem przez rok, wczesniej bylem content fixerem tez przez rok, oczywiscie nie jestem pelekonem ani wolfem, nie moglem przepisac ci raidu albo innych bardziej skomplikowanych rzeczy, ale nie wazne za co sie nie bralem to tylko slyszalem ze czemu robie to a nie cos innego, czemu tak dlugo, czemu dopiero teraz. Ludzie nie potrafia doceniac tego ze ktos poswieca swoj czas wolny po to zeby oni mogli sobie grac w komputer

Co do tego ze devow jest malo, bo tak, jest ich wiecej niz pelekon na cata i wolf na tbc. Skoro wszyscy robia za darmo to robia kiedy chca i tyle ile chca, jak bildo sie obudzi w srodku nocy zeby oskryptowac badlandsy to moze to zrobic, a jak nie chce to moze nie robic absolutnie nic przez miesiace. Deva nie znajdziesz tak o na ulicy albo w biedronce na przecenie, szczegolnie przy takich wymaganiach jakie sa stawiane dla potencjalnych devow. Nikt ci nie da core pierwszego dnia bo ty chcesz sobie jakiegos questa przepisac. Najpierw musisz pokazac ze nie masz zamiaru wrzucic core na neta i powiedziec elo lamusy. Ja przez rok bylem CFem zanim zostalem devem, z tym ze ja na to nie mialem parcia ani wiedzy o programowaniu. Jak wiesz co robisz to pewnie pol roku by wystarczylo, no wlasnie pol roku. Przez pol roku musialbys robic bez core, bez tooli, bez sniffow. Praktycznie wszystko sam musisz ogarnac z neta, o pomoc w zrobieniu czegos ewentualnie mozesz zapytac, ale nikt nie bedzie robic tego za ciebie. Duzo latwiej jest zrobic rekrutacje na deva kiedy placisz mu pieniazki, no bo umowa i inne papierki, wiec szansa ze wrzuci core na neta jest zdecydowanie mniejsza

no wiec co zrobisz jak nic nie zrobisz xd

• Like 1
  • Thanks 1

On 9/11/2018 at 4:47 PM, Piklo19 said:

image.png.5db8640c5d606a017d0d72259f5e91ed.png

szczerze mowiac sam chcialbym zmiane emaila, ale z jakiegos powodu tej opcji nie bedzie

No powiem że mi też zależało na tej opcji. Szkoda... 

Hehe, mówiłem. Z niecierpliwością oglądałem ten sztuczny hype na reddicie XD. Nawet nic nie pisałem tam w tym temacie, że wy nie potraficie postawić dobrego serwera a już słuchać opinii swojego community to wgl. Cierpliwie czekałem aż wasz "oryginalny" projekt spadnie z rowerka, gratuluję. Nie można mieć króliczka i gonić króliczka, to co się stało z realmem sunwell'a(wotlk - angramhar czy jakoś tak) to był czysty przypadek i kawałek szczęścia. Ciesze się waszym kiepskim projektem, za to jak się zachowaliście wobec swojej społeczności ze starego atlantissa :).