Jump to content
Guest kanonierkibic

Przywrócenie postaci

Recommended Posts

Guest kanonierkibic

Witam. Mam pytanie czy jest możliwość przywrócenia usuniętej postaci?

Tak, istnieje taka możliwość, jeśli postać została usunięta do 3 miesięcy wstecz.

Wyślij e-mail na adres [email protected] podając nick usuniętej postaci i najlepiej dodatkowo nazwę loginu konta, na którym była, dla ułatwienia znalezienia postaci przez osobę, która zajmie się zgłoszeniem.

1 hour ago, psychospy1 said:

A jakakolwiek szansa na przywrócenie postaci sprzed około 2 lat...? :P login widzę że wciąż jeszcze istnieje ;-)

Czego nie zrozumiałeś z "do 3 miesięcy wstecz."? :P 

Niestety ale usunięte postacie utrzymują się przez 3 miesiące, po tym czasie nie da się ich przywrócić. :P

Podepnę się pod wątek, bo mam nieco dziwny problem.

Otóż od dosyć długiego czasu nie grałem w WoWa (szczególnie na tym serwerze). Chcę się zalogować na swoje konto o loginie "Robert" w grze. Zamiast tego widzę, że mam bana (?), mimo, że nie grałem chyba od paru lat. Logując się na stronie nie widzę, bym miał bana (a wręcz przeciwnie, jest zielona informacja, że moje konto nie jest zbanowane w zakładce banlist). Czy jest to spowodowane długim czasem nieaktywności albo coś w ten deseń?

13 hours ago, Robert said:

Podepnę się pod wątek, bo mam nieco dziwny problem.

Otóż od dosyć długiego czasu nie grałem w WoWa (szczególnie na tym serwerze). Chcę się zalogować na swoje konto o loginie "Robert" w grze. Zamiast tego widzę, że mam bana (?), mimo, że nie grałem chyba od paru lat. Logując się na stronie nie widzę, bym miał bana (a wręcz przeciwnie, jest zielona informacja, że moje konto nie jest zbanowane w zakładce banlist). Czy jest to spowodowane długim czasem nieaktywności albo coś w ten deseń?

image.thumb.png.cef99a4dfcc596da5fe41559551b2fbf.png