Jump to content
Tellur

Coś więcej czy to już koniec ??

Recommended Posts

Oto i nowy PvP GM:

Yours truly, Lastguardd, new PvP Game Master

Wszelkie problemy i pomysły można wysyłać do niego, on już tworzy rozpiski i listy dla nas z pomysłami jak poprawić stan PvP, co trzeba poprawić, co można zmienić, jak mu wyślesz jakieś znane problemy to pewnie wrzuci do listy jeżeli tego już tam nie ma.

W temacie kilkakrotnie został poruszony wątek testerów, niestety na ich obecną ilość wpływ miały poprzednie działania developerów i ich podejście. Sam kiedyś za czasów testowania instancji 4.3 zaangażowałem się i to dość mocno. Na początku wszystko wyglądało spoko, były odpowiedzi, dialogi, ba nawet "zlecenia" na sprawdzenie konkretnych rzeczy. Później niestety prace nad 4.3 zwolniły tępa i kontakt zaczynał się urywać, bugi dalej były zgłaszane ale czas odpowiedzi devów lub same ich treści, ("to pierdoła, nie mamy na to czasu") zaczęły negatywnie wpływać na nastroje ludzi którzy poświęcali na to swój czas. U mnie osobiście czarę goryczy przelało kompletnie olanie zgłoszonej przeze mnie sprawy HP bossów i addów na Firelandach (tak z powodu braku postępów w skryptach razem z kilkoma osobami wyszliśmy z inicjatywą). Kilkanaście godzin spędzonych na flach oraz w odmętach chińskiej części YT, kolejne kilka godzin spędzone na wyciągnięciu health modów z DB atlantisa (dzięki Piklo), stworzenie gotowego update'u do bazy danych (również podziękowanie dla Piklo) i .... No  właśnie nic. Ani dziękuje, ani przysłowiowego "pocałuj mnie w dupę" Przez 5 miesięcy żadnych wieści. Wyścig po rfa raga 25 dawno się skończył i teraz w sumie cały ten poświęcony czas na nic nikomu się nie przyda.  

PS. Nikogo przez tyle czasu nie zastanowiło dlaczego domo 10 hc jest aż tak "łatwy"? Chociażby dlatego że koty które robią lwią część dmg w tanka, na hc mają mniej hp niż na normalu przez co można je praktycznie one shotować i nie wymagać od tanka niczego oprócz wciskania auto attacku  :P.

• Thanks 1

52 minutes ago, Kozakko said:

Tumbleweed.gif.a130f3c6371ad73e5e2f57bce115e96e.gif

No cóż rozmowy rozmowami , zapewnienia zapewnieniami a plucie nam do ... nadal trwa :)D ale karawana jedzie dalej :)