Jump to content
Efrell

[A] [PvE/PL] Immortal Legion

Recommended Posts

Podsumowując dzisiejsze podejścia do Pierwszego bossa(ds 25hc) jednym słowem. Żart. Boss nie do zrobienia bez nastackowania klas z raid cd na redukcje dmg i ogromnego dpsu. 2 godziny bezsensownego wipowania i łudzenia się że może tym razem się uda. Oferta nagród za pierwszego killa madnessa 25hc to był chyba największy bait na którego ja i osoby z którymi raidowałem dali się złapać. Chciałbym podziękować wszystkim osobom które poświęciły ten jakże cenny czas na łudzenie się, że nie będzie powtórki z rozrywki jaka odbywała się też na wcześniejszym tierze. Nie wiem czy sama administracja nie była świadoma jak bardzo pobugowane są bossy na hc, czy na prawdę liczyli że poświęcimy kolejne godziny na wymyślenie idealnej kombinacji klas i niestandardowej taktyki żeby wreszcie pokonać PIERWSZEGO BOSSA. Congratulations, you made fool out of us.

• Like 1

Hello Everyone,

Few simple words. 

Mangetsu is our new Guild Master.

To my Guildes : Thanks for your time, for your involement. I'd like thank u for everything. Everyone of u, u're really Big Dogs, my proud, my friendOS.

I'd like to thank my opponent. Wipe Scene Investigation Guild - Our race was almost perfect. Even on private server. @Pròphet well done. Congratz for u and your boyss. 

Guys, remember, I'm always here. I am always fucking here. 

@Emtec right now i can just tell : 'Congratz for u. U made one of the best private server ever and u should be proud'. 
I po polsku, Emtec, raz jeszcze gratuluję! Twoja robota była wyjątkowa! Prawdziwy człowiek, na odpowiednim miejscu, wyrozumiały, a przede wszystkim, znający wartość drugiego człowieka. Dziękuję za rozmowy! (będzie ich więcej - I HOPE SO!)

@Pelekon_dev Bartusss, good job my friend! You were alone and u did perfect job. You are really big dog. Big Dog. 

Na koniec, gdy moją służbę oddałem. 
Nie zamierzam robić dramy i takowej robić nie będę. 

Chcę tylko przekazać kilka słów do Gildii 'Keepers of Ulduar'. 

Po pierwsze : Gratuluję, fajny wynik. 

Po drugie : dziękuję za gratulację (Vezax) - doceniam.

Nie będę odnosił się do tej całej dramy, która widniała na discordzie Atlantisa, gdyż nie ma sensu, jestem zbyt poważnym człowiekiem, by ingerować w to.

@Elann

Heroic Leap Elannsi. Elanftw. Elan-friend. Yes, he is for me like friend, even in virtual life. The best guy i've ever meet on Ats server.
NAWET NIE WIESZ JAK CIĘŻKO ZNALEŹĆ CZŁOWIEKA, KTÓRY JEST TAK INTELIGENTY, TAK ROZUMNY, TAK CUDOWNY I WSPANIAŁY. BRACIE JAKUBIE KOCHAM CIĘ. 

@ItsArty 

Kalle, 
U should to know. U're one of the most important person in IL. I am really happy when i saw your progress (PvP to PvE). I am so glad. Thanks for...(u know for what). I am not leaving. I just wanna thanks. Even, when u've got a lot of opposites, u're still here. Arty - Elan - Efrel. (siorbaj bena). 
Once again, even after your ban. I saw. U're the best PvE rogue on this server. Congratulation. (I remember when u were so fucking bad - 17k dps on baleroc hc hahaha ❤️ ).

Once again guys. To all my Guid Mates. I love U. I'm still here. Please, remember one think, Immortal Legion Power.! 

Yes. 

Immortal Legion.

Greetings,
Efrel. 

p.s sorry for my english (5promiles) 

• Like 5
  • Thanks 1

Thank you Mateusz, for me you will always be the guild master of IMMORTAL LEGION. Thank you for always taking my side, I really appriciate everything you've done for me. I love you man. Happy to hear that you will still be here playing with us.

My brother, I'm proud of you too. THE ONE AND ONLY GLADIATOR EFRELALKUS.

To everyone in IMMORTAL LEGION, I love you all and I hope we can clear 25HC before we all go away.

• Like 1
  • Thanks 1

Nic nie może przecież wiecznie trwać. Ja też pragnę się pożegnać z niektórymi ludźmi. Za rok zajebistej zabawy , za farmy FL , za farmy DS. Za nocne rozmowy polaków po alkoholu w których czasem chcąc nie chcąc brałem udział. BB i do zobaczenia na TBC . Pozdrawiam też Prodigy , Muzykantów , AR i mamę z tatą .

• Thanks 1