Jump to content

Tellur

Members
 • Content count

  72
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Tellur last won the day on December 9 2017

Tellur had the most liked content!

Community Reputation

23 Friendly

About Tellur

 • Rank
  Gentry
 • Birthday 06/29/1995

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

755 profile views
 1. Tellur

  [A] [PvE/PL] Immortal Legion

  Jenova podobno już szykuje ,, last szlifs" więc ja jestem spokojny <3
 2. Tellur

  Leveling Guide (1-60)

  XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 3. Tellur

  Coś więcej czy to już koniec ??

  No cóż rozmowy rozmowami , zapewnienia zapewnieniami a plucie nam do ... nadal trwa :)D ale karawana jedzie dalej :)
 4. Tellur

  Coś więcej czy to już koniec ??

  Chodzi tutaj (prawdopodobnie) o questy które są zbugowane od wielu lat a glosy pojawiają się o nich co jakiś czas. Sam ostatnio miałem przyjemność rozmawiać z GM na temat questa na Szmurna który jest zbugowany od dawna. Dlaczego w takim przypadku nie można dodać komuś lub zaliczyć questa skoro dalsza część jest działająca. Niektórzy GM nagięli zasady i ludzie maja ten quest zrobiony wiec czemu reszta graczy nie możne go zrobić . Podaje tutaj swój przykład ale wydaje mi się ze są też inne. Bardzo często każde pytanie o pomoc GM spotyka się z ,, nie mogę zrobić , regulamin zabrania , nie mam uprawnień ". Wiem wiem zaraz będzie że GM to nie są psy na posyłki graczy ale w takim razie rola ich opiera się w głównej mierze na tym że nie mogą czegoś robić albo rozwiązują błahe problemy . I wiem że tak nie jest ale tak czasem to wygląda. Nikt nie oczekuje od GM że będą dodawać itemy wpływające na rozgrywkę ale czasem wystarczy podejść do gracza jak do kumpla, zrozumieć intencje i pomyśleć czy to zmieni wiele czy zupełnie nic. Warto to przemyśleć . Jak zwykle zapraszam do dyskusji z tym :)
 5. Tellur

  Coś więcej czy to już koniec ??

  Ciekawe pytania. Liczę na ciekawą odpowiedz .
 6. Tellur

  [H][PL/PvE] Keepers of Ulduar

  W czasach kiedy każdy może wybrać swoja płeć ,narodowość chyba nie ma już ograniczeń xD
 7. Tellur

  [H][PL/PvE] Keepers of Ulduar

  Spokojnie Panie xD Wszyscy się szanują i nikogo dupa nie piecze :) a co do rywalizacji to nawet lepiej ze pojawiają się zaczepki bo to tylko podgrzewa atmosferę w wyścigu po RF. Skoro progress DS będzie taki sam jak FL ... Tutaj nie chodzi tylko o achi ale o tytuł najlepszej Polskiej gildii i mi to pasuje :)
 8. Tellur

  Coś więcej czy to już koniec ??

  Witam. Dawno się nie widzieliśmy wiec odświeżam . Jak zawsze chce powitać administracje i innych graczy którzy mam nadzieje dorzuca swoje 5 groszy do tematu. Proszę tylko żebyśmy skupili się tylko i wyłącznie ( bądź głownie) na contencie Cata i o nie zadawanie pytań ,, Kiedy Keltuzad , Kiedy GS , Kiedy RS itp. " . Wiem że są to ważne i warte poruszenia tematy ale chciałbym skupić się tutaj głownie na obecnym contencie. 5. Było świetnie .... Chwiałbym zacząć od tego, że od ostatniego posta dużo się zmieniło i to na plus. Oskryptowane 3 bossy DS , wprowadzenie nowego sezonu PvP , oskryptowanie setówek i ogólne dużo pozytywnych zmian . Gracze byli zadowoleni ( jedni mniej , drudzy bardziej) z wprowadzenia DS . Administracja rozmawiała z ludźmi informowała ich na bieżąco co się dzieje i co dalej. Ogólnie wtedy wszystko było na ogromny plus. 6. Mała zadyszka czy kolejne problemy kadrowe ? Ale ostatnio co zauważyłem nie tylko ja ale także wiele innych graczy wszystko powoli wróciło do stanu poprzedniego. Changelog : 1 wpis na tydzień + mało znaczący dla obecnego contentu ( wpis Felwood) . My gracze doceniamy to że staracie się skryptować także questy Classic , ale jeśli nawet mówimy o questach 100-krotnie więcej graczy wolało by usłyszeć o skryptach Vashjir ew. Badlands. Wracając , widać że na changelogu nic się nie dzieje i to nas martwi. Czy pracujecie na kolejnymi Bossami ?? Czy ustaliliście , że fixy idą wszystkie na raz a nie po jednym ?? Czy problemy wynikają z lekkiej zadyszki , problemów kadrowych ( szkoła , sesja) czy w ogóle ich nie ma ? 7. Kolejne daty. Wiem, że nie mogę oczekiwać że ktoś odpowie mi na to pytanie precyzyjnie i co do godziny . Wiem, bo nie da się tego na pewno przewidzieć . Jak już wcześniej Emtec pisał że nie każdy wywiązuje się ze swoich ,,obowiązków" ( cudzysłów bo wiemy, że to nie do końca obowiązek) . Gracze są teraz głodni kolejnych bossów , kolejnych wyzwań . Pytanie to kiedy mniej więcej można spodziewać się drugiego skrzydła DS ( ktoś mówił że były informacje styczeń - luty , ale nie widziałem nie podczepiam się) ? Czy trwają prace nad kolejnym bossami ze skrzydła 3 ? 8. Nowa sekcja forum ( pytanie które nie jest związane z Cata) Na forum została wprowadzona nowa sekcja dla serwera TBC . Ciesze się taki krok został poczyniony bo nie każdy nawet wiedział gdzie szukać informacji o TBC ATS. Czy zostało to spowodowane chęcią rozszerzenia dostępności informacji dla graczy Cata ? Czy po prostu uznaliście że po co robić dwa fora skoro to nadal jeden serwer ? Jak zawsze dzięki z góry za przeczytanie i zachęcam do zadawania pytań pod postem :) PS: Jeszcze co do 6. PKT . Miłe było to że przy otwarciu DS codziennie szło kilka fixów i to bardzo podobało się ludziom bo widać było że coś sie dzieje i to na grubo :)
 9. Tellur

  zmiana frakcji a osiągnięcia

  Inaczej . Buguja sie te achi ktore mozna zdobyc tylko w jednej z frakcji. Czyli konkretne reputacje, achi za daily q z cookingu i fishingu , krainy .Czemu nie widac calosci achi w tabelce? Bo masz ich za duzo i ostatni z listy (ten nie ukonczony ew. tytul) znika a ten ponadprogramowy achi go zastepuje. Co to znaczy dla nas? Mozna miec wiecej achi pointow :)
 10. Tellur

  LFM for weekly Ulduar 25

  @Sathus u group make achi for glory?? And how many ist bugged :) ??
 11. Tellur

  Coś więcej czy to już koniec ??

  Dzięki za odpowiedz na nasze pytania. Mam nadzieje że częściej będziemy mogli sie tu spotkać i dowiedzieć czegos o postępach. @Emtec
 12. Witam. Szczególnie gorąco chciałbym przywitać administracje która mam nadzieje pojawi się tutaj. Chciałbym poruszyć tutaj kilka kwestii które zapowiadane były miesiące lub lata temu. Nie chodzi tutaj o hejt czy jakąś ofensywę w stronę ludzi tworzących ten projekt a tylko o ustosunkowanie się do niektórych rzeczy. 1. Projekt Tbc vs. Projekt Cata. Wiele ostatnio w środowisko graczy mówi się o tym że prace na Dragon Soul'em trwają tak powoli ponieważ prace na TBC ,,zabierają" developerów Cata na własnie tamten projekt. Wiele słyszeliśmy o tym że nad tymi projektami pracują dwie zupełnie inne grupy ludzi ( może lekko przeplatające się ). Czy od ostatniego czasu to stanowisku się zmieniło ? Czy devi którzy pracowali nad Cata rzeczywiście zostali oddelegowani do pracy nad Tbc ? Często pojawiają się też głosy że DS ma wyjść równo ze startem realmu TBC . Czy to prawda ? 2. Nowa strona i odblokowanie opcji w sklepie. O tym krążą już legendy. Aktualizacja sklepu była zapowiadana coś koło 2015 (może później). Jak do tej pory ani widu ani słychu o nowej witrynie. Z tego co mi wiadomo prace nad nią też trwają już bardzo ale to bardzo długo ( przynajmniej tak wynika z ogłoszeń ) . Czy możemy spodziewać się nowej strony w najbliższym czasie ? Czy prace zostały przerwane aby wzmocnić ekipę developerów? 3. Event na urodziny serwera. Tak tak na forum pojawił się temat o tym czego byśmy oczekiwali po kolejnym evencie urodzinowym. Cieszy mnie to że tworzycie dla nas urozmaicenia, kolejne wyzwania ale czy tworzenie customowych eventów nie wpływa negatywnie na tempo prac nad nowym raidem ? Moim skromnym zdaniem większość graczy woli alby deweloperzy pracowali nad nowym contentem a nie sami go tworzyli. Chyba że macie wyznaczonych ludzi którzy przy okazji pracują nad takimi rzeczami. Czy tak własnie jest ? 4. LFR ( zło lub wybawienie) Jeden z bardziej kontrowersyjnych systemów w Wowie. Dla jednych możliwość poznania raidu i podłapania itemów a dla innych zwykła zbieranina pajaców który nic nie umieją . Nie oszukujmy się bossy na LFR nie należą do najcięższych ale pozwalają poznać podstawowe mechaniki bossów. Czy LFR będzie wchodził razem ze startem T13 ? Czy będzie on zupełnie wyłączony ? To są kwestie które przyszły mi do głowy. Jeśli ktoś chce może także zadawać pytania ( proponuje ten sam kolor i rozmiar czcionki co ja , łatwiej będzie je śledzić) . Dzięki :)
 13. Tellur

  Ragnaros 25HC - Arms Warrior PoV

  That avatar bro ... ^
 14. Tellur

  [A] [PvE/PL] Immortal Legion

  Szac !!!! A teraz bez ataku ale kiedy PoV Najwyższy czas na otwarcie DS kiedy chłopaki są w formie
 15. Tellur

  [HORDE][PL/PVE] Prodigy

  Wyciąganie złota z banku i sprzedawanie go . Tu chyba chodzi o Amber Gold.
×