Jump to content

Tellur

Members
 • Content count

  80
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Tellur last won the day on December 9 2017

Tellur had the most liked content!

Community Reputation

25 Friendly

About Tellur

 • Rank
  Gentry
 • Birthday 06/29/1995

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,114 profile views
 1. Tellur

  [A] [PvE/PL] Immortal Legion

  Nic nie może przecież wiecznie trwać. Ja też pragnę się pożegnać z niektórymi ludźmi. Za rok zajebistej zabawy , za farmy FL , za farmy DS. Za nocne rozmowy polaków po alkoholu w których czasem chcąc nie chcąc brałem udział. BB i do zobaczenia na TBC . Pozdrawiam też Prodigy , Muzykantów , AR i mamę z tatą .
 2. Tellur

  [H][PL/PvE] Keepers of Ulduar

  PS. Oni nie dostali bana za bufka ze Spine tylko ale za fearowanie Gariony .
 3. Tellur

  [H][PL/PvE] Keepers of Ulduar

  W gwoli ścisłości . Tak zabiliśmy spine HC. Tak było to przed fixami . Tak ścigaliśmy się o RF . Tak zbijaliśmy 2 łuskę 3 razy . Każdy wie że Spine byl bardziej zjebany niż 1 Boss który jak dla mnie był mega fajny bo nie był oneshotem. Każdy z nas wie jak wygląda Spine nie musicie się bać o to . Szkoda tylko że nie każdy wiedział jak na normie wygląda Madness 🙂 Pozdrawiam Hejter i Młodszy gracz IL .
 4. Tellur

  The future of Atlantiss

  OH THANKS . I feel better now 🤡u help me more than doctor
 5. Tellur

  The future of Atlantiss

  BUHAHAHAHAHAHAH nice try trolling xD i play here when server starts so dont tell me im quitter. I wait here 1 year for cata content 2 years for FL next one year for HC FL 2 years for DS sooo....
 6. Tellur

  The future of Atlantiss

  Close server . Sell scripts and wait for another better server. Add this option.
 7. Tellur

  WTS Balance Druid with DTR

  I offer 1 000 000 000 000 Cooper 🙂
 8. Tellur

  [A] [PvE/PL] Immortal Legion

  Jenova podobno już szykuje ,, last szlifs" więc ja jestem spokojny <3
 9. Tellur

  Coś więcej czy to już koniec ??

  No cóż rozmowy rozmowami , zapewnienia zapewnieniami a plucie nam do ... nadal trwa :)D ale karawana jedzie dalej :)
 10. Tellur

  Coś więcej czy to już koniec ??

  Chodzi tutaj (prawdopodobnie) o questy które są zbugowane od wielu lat a glosy pojawiają się o nich co jakiś czas. Sam ostatnio miałem przyjemność rozmawiać z GM na temat questa na Szmurna który jest zbugowany od dawna. Dlaczego w takim przypadku nie można dodać komuś lub zaliczyć questa skoro dalsza część jest działająca. Niektórzy GM nagięli zasady i ludzie maja ten quest zrobiony wiec czemu reszta graczy nie możne go zrobić . Podaje tutaj swój przykład ale wydaje mi się ze są też inne. Bardzo często każde pytanie o pomoc GM spotyka się z ,, nie mogę zrobić , regulamin zabrania , nie mam uprawnień ". Wiem wiem zaraz będzie że GM to nie są psy na posyłki graczy ale w takim razie rola ich opiera się w głównej mierze na tym że nie mogą czegoś robić albo rozwiązują błahe problemy . I wiem że tak nie jest ale tak czasem to wygląda. Nikt nie oczekuje od GM że będą dodawać itemy wpływające na rozgrywkę ale czasem wystarczy podejść do gracza jak do kumpla, zrozumieć intencje i pomyśleć czy to zmieni wiele czy zupełnie nic. Warto to przemyśleć . Jak zwykle zapraszam do dyskusji z tym :)
 11. Tellur

  Coś więcej czy to już koniec ??

  Ciekawe pytania. Liczę na ciekawą odpowiedz .
 12. Tellur

  [H][PL/PvE] Keepers of Ulduar

  W czasach kiedy każdy może wybrać swoja płeć ,narodowość chyba nie ma już ograniczeń xD
 13. Tellur

  [H][PL/PvE] Keepers of Ulduar

  Spokojnie Panie xD Wszyscy się szanują i nikogo dupa nie piecze :) a co do rywalizacji to nawet lepiej ze pojawiają się zaczepki bo to tylko podgrzewa atmosferę w wyścigu po RF. Skoro progress DS będzie taki sam jak FL ... Tutaj nie chodzi tylko o achi ale o tytuł najlepszej Polskiej gildii i mi to pasuje :)
 14. Tellur

  Coś więcej czy to już koniec ??

  Witam. Dawno się nie widzieliśmy wiec odświeżam . Jak zawsze chce powitać administracje i innych graczy którzy mam nadzieje dorzuca swoje 5 groszy do tematu. Proszę tylko żebyśmy skupili się tylko i wyłącznie ( bądź głownie) na contencie Cata i o nie zadawanie pytań ,, Kiedy Keltuzad , Kiedy GS , Kiedy RS itp. " . Wiem że są to ważne i warte poruszenia tematy ale chciałbym skupić się tutaj głownie na obecnym contencie. 5. Było świetnie .... Chwiałbym zacząć od tego, że od ostatniego posta dużo się zmieniło i to na plus. Oskryptowane 3 bossy DS , wprowadzenie nowego sezonu PvP , oskryptowanie setówek i ogólne dużo pozytywnych zmian . Gracze byli zadowoleni ( jedni mniej , drudzy bardziej) z wprowadzenia DS . Administracja rozmawiała z ludźmi informowała ich na bieżąco co się dzieje i co dalej. Ogólnie wtedy wszystko było na ogromny plus. 6. Mała zadyszka czy kolejne problemy kadrowe ? Ale ostatnio co zauważyłem nie tylko ja ale także wiele innych graczy wszystko powoli wróciło do stanu poprzedniego. Changelog : 1 wpis na tydzień + mało znaczący dla obecnego contentu ( wpis Felwood) . My gracze doceniamy to że staracie się skryptować także questy Classic , ale jeśli nawet mówimy o questach 100-krotnie więcej graczy wolało by usłyszeć o skryptach Vashjir ew. Badlands. Wracając , widać że na changelogu nic się nie dzieje i to nas martwi. Czy pracujecie na kolejnymi Bossami ?? Czy ustaliliście , że fixy idą wszystkie na raz a nie po jednym ?? Czy problemy wynikają z lekkiej zadyszki , problemów kadrowych ( szkoła , sesja) czy w ogóle ich nie ma ? 7. Kolejne daty. Wiem, że nie mogę oczekiwać że ktoś odpowie mi na to pytanie precyzyjnie i co do godziny . Wiem, bo nie da się tego na pewno przewidzieć . Jak już wcześniej Emtec pisał że nie każdy wywiązuje się ze swoich ,,obowiązków" ( cudzysłów bo wiemy, że to nie do końca obowiązek) . Gracze są teraz głodni kolejnych bossów , kolejnych wyzwań . Pytanie to kiedy mniej więcej można spodziewać się drugiego skrzydła DS ( ktoś mówił że były informacje styczeń - luty , ale nie widziałem nie podczepiam się) ? Czy trwają prace nad kolejnym bossami ze skrzydła 3 ? 8. Nowa sekcja forum ( pytanie które nie jest związane z Cata) Na forum została wprowadzona nowa sekcja dla serwera TBC . Ciesze się taki krok został poczyniony bo nie każdy nawet wiedział gdzie szukać informacji o TBC ATS. Czy zostało to spowodowane chęcią rozszerzenia dostępności informacji dla graczy Cata ? Czy po prostu uznaliście że po co robić dwa fora skoro to nadal jeden serwer ? Jak zawsze dzięki z góry za przeczytanie i zachęcam do zadawania pytań pod postem :) PS: Jeszcze co do 6. PKT . Miłe było to że przy otwarciu DS codziennie szło kilka fixów i to bardzo podobało się ludziom bo widać było że coś sie dzieje i to na grubo :)
×