Jump to content

Smite

Members
 • Content count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

62 Honored

About Smite

 • Rank
  Commoner
 • Birthday 07/13/1998

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

428 profile views
 1. Atlantiss 3v3 Tournament

  Name of the team: twenty two point three Team leader : Smìte(dk) Team member 1: Feittan(palladin) Team member 2: Aviannx(druid) Team member 3: Smìte(dk)
 2. Coś więcej czy to już koniec ??

  Chodzi o to,że jaka ma być trudność z hc skoro każdy będzie mial full gear z normala.
 3. Coś więcej czy to już koniec ??

  9.Jako że minęło troszkę czasu to mam pytanie jakie są plany dotyczące DS-a ? Bossy miały wychodzić w partach ale widać plany się zmieniły z rożnych powodów, ale wpływa to na wyścig na hc - wiadomo można dodać custom buffy ale myślę że że większości gildi to za bardzo utrudnia przez co nie będą w stanie zbić połowy bossow. 10. Co z chainem na daggery, brak info kiedy cokolwiek z tego wyjdzie, i jak to będzie wyglądało ? Myślę, że większość ludzi wolałaby wiedzieć czy wyjdzie to razem hc czy po wyjściu któregoś bossa. 11. Coś planowane w pvp ? https://oddshot.tv/s/QHB4uB często się powtarzają podobne sytuacje ? Większość graczy zauważyła, że fire magowie mają za duży dmg na arenach, który wynika z liczby procków czy samego działania ignite'a . 12. Jakie plany co do Darkmoon Island , w jakim stopniu jest gotowe? Kiedy możemy się spodziewać na mainie ? 13. Czy doczekamy się dokończenia TH lub jakieś cześci Vashj'ir bo minęło już pare lat i zero wzmianek co do tego ? 14. Jakie zmiany zaszły w Gm-ach, że nagle nie mogą pomagać z polową rzeczy, które robili wcześniej.Rozumiem że gracz ma zgłosić jakiś bug ale chyba można mu pomóc zamiast czekać x czasu aż może będzie w stanie to zrobić ? Skoro jest grafik fajnie byłoby wiedzieć w jakim miesiącu będzie Madness :)
 4. [H][PL/PvE] Keepers of Ulduar

  Gz killa, moze wkoncu doczekamy sie ragnaroska 25hc :)
 5. Coś więcej czy to już koniec ??

  7.Gdzie ten RS
 6. Developer Update #3

  How about Ring of Valor arena will it be available ?
 7. can u make a Frost DK build?

  1. Smite

   Smite

   Well the thing about frost is I dont like this spec. Frost is weak and have the most boring gameplay for me.I can make a short guide in the future but I wont include everything.

    

×