Jump to content

Kozakko

Members
 • Content count

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Kozakko last won the day on May 13

Kozakko had the most liked content!

Community Reputation

43 Friendly

About Kozakko

 • Rank
  Commoner

Recent Profile Visitors

374 profile views
 1. Kozakko

  [H][PL/PvE] Keepers of Ulduar

  Kurde a była taka fajna gównoburza :(
 2. Kozakko

  [H][PL/PvE] Keepers of Ulduar

  R. I. P. Keepers of Ulduar
 3. Kozakko

  [H][PL/PvE] Keepers of Ulduar

  On umar
 4. Kozakko

  [H][PL/PvE] Keepers of Ulduar

  Btw, nas było mniej. :(
 5. Kozakko

  Coś więcej czy to już koniec ??

 6. Kozakko

  [A] [PvE/PL] Immortal Legion

  Na PTR się da. Sprawdzone info
 7. Kozakko

  Coś więcej czy to już koniec ??

  W temacie kilkakrotnie został poruszony wątek testerów, niestety na ich obecną ilość wpływ miały poprzednie działania developerów i ich podejście. Sam kiedyś za czasów testowania instancji 4.3 zaangażowałem się i to dość mocno. Na początku wszystko wyglądało spoko, były odpowiedzi, dialogi, ba nawet "zlecenia" na sprawdzenie konkretnych rzeczy. Później niestety prace nad 4.3 zwolniły tępa i kontakt zaczynał się urywać, bugi dalej były zgłaszane ale czas odpowiedzi devów lub same ich treści, ("to pierdoła, nie mamy na to czasu") zaczęły negatywnie wpływać na nastroje ludzi którzy poświęcali na to swój czas. U mnie osobiście czarę goryczy przelało kompletnie olanie zgłoszonej przeze mnie sprawy HP bossów i addów na Firelandach (tak z powodu braku postępów w skryptach razem z kilkoma osobami wyszliśmy z inicjatywą). Kilkanaście godzin spędzonych na flach oraz w odmętach chińskiej części YT, kolejne kilka godzin spędzone na wyciągnięciu health modów z DB atlantisa (dzięki Piklo), stworzenie gotowego update'u do bazy danych (również podziękowanie dla Piklo) i .... No właśnie nic. Ani dziękuje, ani przysłowiowego "pocałuj mnie w dupę" Przez 5 miesięcy żadnych wieści. Wyścig po rfa raga 25 dawno się skończył i teraz w sumie cały ten poświęcony czas na nic nikomu się nie przyda. PS. Nikogo przez tyle czasu nie zastanowiło dlaczego domo 10 hc jest aż tak "łatwy"? Chociażby dlatego że koty które robią lwią część dmg w tanka, na hc mają mniej hp niż na normalu przez co można je praktycznie one shotować i nie wymagać od tanka niczego oprócz wciskania auto attacku :P.
 8. Kozakko

  [A] [PvE/PL] Immortal Legion

  lul telling pumpek that you need better pc to get better performance is quite hilarious :P
 9. Kozakko

  [H][PL/PvE] Keepers of Ulduar

  Uwaga Uwaga!!! Kilka informacji na temat obecnej sytuacji w gildii. Dalej staramy się prężnie progresować raaga 25 HC. Obecnie udaje nam się dojść do 30 % na fazie czwartej + zbijamy jeden z 2 meteorów. Do dalszego progresu potrzebujemy dosłownie kilku graczy którzy potrafią się ustawić na PoF nie triggerują magma geyseru. Obecne zapotrzebowanie to: Heal z powołania (najlepiej rdudu ale nie pogardzimy każdym innym specem) Kilku stałych depsów ubranych na poziomie 378+ Od potencjalnych kandydatów oczekujemy dyspozycyjności w środy oraz poniedziałki w godzinach 19-23. Kilka dodatkowych info: Tydzień w tydzień farmimy 6/7 hc w wersji 25 osobowej, posiadamy 2 stałe grupy które również tydzień w tydzień zbijają raga 10 HC, dodatkowo przeprowadzamy alt runy 6/7 hc (conajmniej 1 w tygodniu) niedługo zaczniemy bawić się na nim w raga hc. w miarę potrzeby staramy organizować się runy na bosy T11 HC po bisowe trinkety, pasy, backi. Na wszelkie dodatkowe pytania odpowie nasza oficerka w postaci: Zedsdead, Peerzet, Dinkaa, Chazael. Dodatkowo można się zgłaszać do naszej kadry weteranów: Kkozako, Arf, Cplusplus, Barboux, Rhyvos, Vezax
 10. Kozakko

  Unholy by Smite

  Well on Ats back enchants have 64 s icd all of them.
 11. Kozakko

  [Eng][Pve]Symphony of War

  Gratz, it took some time but still. Great job!
 12. Kozakko

  [EN/PvE] Wipe Scene Investigation

  392 f mage with shatter is good enuf?
 13. Kozakko

  Server Offline

  Dude normal ppl sleep at night, moreover we have a free day today and 90 % of ppl went for a party yday in addition 75 % of ppl went to church in the morning becouse of celebrations. Be patient and be human.
 14. Kozakko

  [A] [PvE/PL] Immortal Legion

  Immortale jeżdżą Multiplą !!!
 15. Kozakko

  Heroic Ragnaros Experienced Players Click Here

  Baited so much...
×