Jump to content

haser

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About haser

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

603 profile views
 1. haser

  no zabawne.

  Hehe, mówiłem. Z niecierpliwością oglądałem ten sztuczny hype na reddicie XD. Nawet nic nie pisałem tam w tym temacie, że wy nie potraficie postawić dobrego serwera a już słuchać opinii swojego community to wgl. Cierpliwie czekałem aż wasz "oryginalny" projekt spadnie z rowerka, gratuluję. Nie można mieć króliczka i gonić króliczka, to co się stało z realmem sunwell'a(wotlk - angramhar czy jakoś tak) to był czysty przypadek i kawałek szczęścia. Ciesze się waszym kiepskim projektem, za to jak się zachowaliście wobec swojej społeczności ze starego atlantissa :).
 2. haser

  no zabawne.

  Temat z mailami był wałkowany już tyle razy i mówiliście, że gdy będzie nowa strona to i opcja na zmiane maila się pojawi i gówno. Serdeczny brak pozdrowień z mojej strony, liczcie dalej na tbc, pewnie będzie się bardzo wyróżniał na tym wysypisku vanila/tbc serwerów.
 3. haser

  I co teraz devy?

  Niczego nie porównuje, nie wiem skąd takie wnioski wyciągasz. Nigdzie nie pisałem też, że zarabiam tonę hajsu. Zabolała dupka, nadinterpretację tyle widzę. Nie wspominałem również bym był dobry w tym co robię, więc kolejna nadinterpretacja. Jak chcesz się przyjebać to polecam czytać ze zrozumieniem. Po drugie, czekam na wypowiedź administracji bo mam chyba prawo wiedzieć na jakim etapie stoją z ds'em prawda? Jeszcze jedno wolę siedzieć na atlantissie ale nie będę też siedział i się modlił przed firelandsami. Po trzecie, nie będę spamował w tym temacie, chcesz śmiało możemy wbić na jakiegoś discorda.
 4. haser

  I co teraz devy?

  Drogi biało rycerzu, jeżeli nie masz odpowiedzi na moje pytania to nie udzielaj się. Odpowiem na te twoje wypociny, programuje, piszę strony i nie zamierzam robić tego za nich gdy oni pobierają zyski jakiekolwiek one by nie były. Oczywiście nie jest to praca na dwa dni ale oni już to robią na prawdę sporo czasu więc czekam na jakieś odpowiedzi. Uwielbiam grać w wowa, cata jest jedynym dodatkiem przez którego nie przeszedłem(zatrzymałem się na firelandsach) więc chyba nie powinno Cię dziwić drogi biało rycerzu, że pytam co z tym ds'em, bo jeżeli to nie jest ich główny priorytet i robią coś innego na boku to ja dziękuję, idę na inny serwer. Proste? Proste. ps mam każdą klasę na atlantissie co ja mam tu dalej robić?
 5. haser

  I co teraz devy?

  Chciałbym się przywitać i zadać pytanie, zamierzacie coś robić z tym serwerem? Bo dragon soul to już jakiś czas temu powinien być co? Nie długo otwiera się nowy serwer cata i to dość dopracowany, nie będę wymieniał nazwy by ich nie reklamować na waszym forum ale pasowałoby zareagować. Edit: Pomijam fakt, że wróciłem na dosłownie 20 minut i gdy poszedłem na headless horseman to się zbugował, to na prawdę kiepsko prognozuje.
 6. Show us what u did on Dragon Soul raid, not that shitty tbc realm (There is tons of tbc realms now)

 7. When will be avaible dragonsoul?

   

 8. Jakiś gm może do mnie napisać? Potrzebue pomocy z ustawieniami konta.

 9. maybe some info about situation on server?
  1. ativztk

   ativztk

   https://www.youtube.com/watch?v=SBjQ9tuuTJQ
  2. munja

   munja

   Server is down /trolloff
  3. vc93

   vc93

   @ Wolfenstein : (09 February 2016 - 06:09 PM)
   We're working on stability issues, stay tuned.
×