Jump to content

zed's dead baby

Members
 • Content count

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

zed's dead baby last won the day on May 22 2018

zed's dead baby had the most liked content!

Community Reputation

121 Revered

1 Follower

About zed's dead baby

 • Rank
  Commoner

Recent Profile Visitors

815 profile views
 1. zed's dead baby

  [H][PL/PvE] Keepers of Ulduar

  no siema, słyszałem że już tu można pisać nazwę konkurencyjnego serwera bo nikt nie patrzy, więc jeśli ktoś tu jeszcze w ogóle wchodzi to zapraszam na tauri na evermoona, gramy tam sobie z ekipą i qumplami, 12/13hc here i w tym tygodniu sklejamy rejdena leży brudas, w razie czego to /who gildie monkey business, piszesz do kogokolwiek i lecimy z tematem. a, jakby ktoś jeszcze nie wiedział to 29.01 zostają wprowadzone transfery stąd na powyższy serwer, więc warto.
 2. zed's dead baby

  [H][PL/PvE] Keepers of Ulduar

  ok, gwoli wyjaśnienia, bo oczywiście metody administracji niezmienne xD jak już wielokrotnie dawałem temu wyraz głównie na forum, nic nie mam do gildii Immortal Legion, z pominięciem kilku osób które w ciągu 10 minut zdążyły dać popis swojej elokwencji - i oczywiście również gratuluję zabicia ostatniego bossa. reakcja jak domniemam młodszej części gildii jednak wymknęła się spod kontroli i nie miałem szansy wytłumaczyć. otóż przedostatni encounter tego rajdu był bez wątpienia (głównie ze względu na poziom zbugowania madnessa) najbardziej wymagającym. wasza ekipa, jak było widać na załączonym obrazku, zastosowała drogę na skróty mimo że musieliście mieć świadomość tego jak ten boss wygląda. świadomość tego w jaki sposób został zbity boss musiała mieć także administracja, która jak widać po przykładzie bodaj dwóch gildii które otrzymały bana, interesowała się dogłębnie logami. w tym samym momencie (no w sumie trochę później) ekipa której byłem częścią przynajmniej połowę wipów zaliczyła gdy skakaliśmy z deathwinga bo zbugował się tendon. mam pretensje przede wszystkim do administracji serwera - wypuściliście zabugowany rajd, gdzie niektóre encountery wydawały się prostsze niż na normalu, mieliście pełną świadomość tego że gildie wykorzystują zbugowane mechaniki, a jednak zamiast podjąć słuszną decyzję - czyli przyznać się że nie wyszło, i dać sobie trochę czasu na dopracowanie rajdu - odgwizdaliście zwycięzców wielkiego wyścigu o order z kartofla, jednocześnie banując ludzi których przewinienia były pewnie mocno porównywalne z tymi popełnionymi przez ekipę która ten wyścig wygrała. dlatego sugeruję po prostu przedłużenie jeszcze o te parę id życia tego serwera, odgwizdanie falstartu i pozwolenie jeszcze raz i na zawsze gildii Immortal Legion na uczciwe pokazanie że są najsilniejszą gildią na Atlantissie - co prawdopodobnie będzie miało miejsce. pozdrawiam Karol i przepraszam za rozpętanie gównoburzy, ale taki super pomysł mi przyszedł do głowy że nie mogłem go zmarnować
 3. zed's dead baby

  Mass Loot and Cataclysm

  u mean u hate yourself xdd
 4. zed's dead baby

  [H][PL/PvE] Keepers of Ulduar

  aktualizacja głównego posta, bo zrobił się trochę przestarzały
 5. zed's dead baby

  [H][PL/PvE] Keepers of Ulduar

  jak to mówią, karawana jedzie dalej! trochę spóźnione, ale naprawiony madness 25 jak najbardziej na plus. wreszcie potrzebowaliśmy więcej niż 2 healerów, a i zielony przycisk się nie zmarnował. nie możemy się doczekać heroicznych wyzwań! aha, skoro post rekrutacyjny stał się ofiarą czystek - chętnie byśmy kontynuowali organizację czwartkowych 25-ek, ale chwilowo brakuje paru osób do dopełnienia składu. oczywiście oprócz środy i czwartku rajdujemy codziennie 10-ki na które również zapraszamy. nie potrzebujemy konkretnych postaci czy speców - ale przede wszystkim ludzi. napiszę wprost, jeśli został jeszcze jakiś Polak w Hordzie który uważa że potrafi w to grać to jesteśmy w stanie zagwarantować cotygodniowego DS-a dla każdej jego postaci. do zobaczenia na Smoczej Duszy!
 6. zed's dead baby

  [H][PL/PvE] Keepers of Ulduar

  Dzień dobry, jak niektórzy zdążyli się zorientować, część z osób biorących udział we wczorajszym killu bossa Madness of Deathwing otrzymało nagrodę w postaci miesięcznego urlopu od serwera. w związku z powyższym w imieniu zbanowanych osób do którego to grona osobiście nie należę, oraz gildii Keepers of Ulduar chciałbym wydać oświadczenie, mianowicie: nie wykorzystywaliśmy buffa Dream oferowanego przez Yserę w trakcie encountera, po pokonaniu jej platformy, a przed wejściem w drugą fazę encountera taki jest stosunek moich kolegów z gildii, którym jako oficer gildii i praktycznie członek rodziny ufam bezgranicznie, więc ręczę za nich głową, jednak w ich głowach i na ich postaciach nie siedzę - jeżeli administracja przedstawi dowody na to że spell Dream był wykorzystywany w sposób nieuczciwy, w trakcie trwania encountera, a nie np. pomiędzy podejściami kiedy to skacząc pomiędzy platformami nie ma się żadnego wpływu na bicie bossa, to posypię głowę popiołem i oficjalnie przeproszę za poświadczanie nieprawdy. do tego czasu, utrzymuję że administracja popełniła błąd i niezasłużenie ukarała niektórych członków gildii którą reprezentuję. Pozdrawiam, Karol
 7. zed's dead baby

  [H][PL/PvE] Keepers of Ulduar

  ooo world first 24. szach mat. obejrzę dragon bola
 8. zed's dead baby

  [H][PL/PvE] Keepers of Ulduar

  PIERWSI SIE POCHWALILIŚMY
 9. zed's dead baby

  [H][PL/PvE] Keepers of Ulduar

  wspaniały to był boss, nie zapomnę go nigdy. a czego sobie życzę w przyszłym id? tego samego co w obecnym - dużo lootu miałem, dużo jebałem kozaka, bo bardzo go lubię, i dużo dpsiłem. chciałbym zaznaczyć że to niebywałe osiągnięcie nie miało prawa się udać bez najtęższego mózgu naszej gildii, maga Kkozako, który niczym Rogerbrown z gildii Method dynamicznie przystosował naszą taktykę do warunków panujących na serwerze i dzięki którego niebywałej spostrzegawczości i nietuzinkowym decyzjom byliśmy w stanie pokonać przeciwności i uratować świat przed zagładą. wielki szacunek również dla Pana GM-a Yggr za zainteresowanie i wsparcie, miła odmiana od zwyczajowego podejścia administracji do gracza. poniżej zapis końcówki tego zajścia patrzcie jak się śmieją z niczego, ja nie rozumiem oczywiście rekrutujemy.
 10. although multiple drops of the same item are blizzlike, there seems to be something terribly wrong with Atlantiss RNG, at least on 25. 3x token is ok though, as it only comes in 3 possible types, not fucking 19.
 11. zed's dead baby

  [H][PL/PvE] Keepers of Ulduar

  witam witam, chcielibyśmy się pochwalić, że w tym tygodniu udało nam się zebrać dwa DS-y 25-osobowe. wszystkim biorącym udział serdecznie dziękuję i liczę na powtórkę w przyszłym tygodniu :) większość czwartkowej ekipy stanowią w tym momencie alty, więc dla łaknących 25-osobowych zmagań zawsze znajdzie się miejsce. oczywiście DS10 rajdujemy w tym momencie codziennie, więc jesteśmy w stanie pomieścić każdego chętnego z odrobiną umiejętności i chęci. zapraszam serdecznie do odzywanie się na forum oraz w grze!
 12. zed's dead baby

  [H][En/PvE]Celestial

  holi madiance too heavy pelikon fix pls
 13. zed's dead baby

  [H][En/PvE]Celestial

  nice to see another fellows joining the game! :) good luck with the new experience, it's a lot of fun indeed if your PC's shit themselves on ultra25, consider leaving the green buff alone, we found out that was the main thing causing performance issues
 14. zed's dead baby

  [H][PL/PvE] Keepers of Ulduar

  czas zapierdala... warto zauważyć że 9 z osób biorących udział w tym ważnym wydarzeniu wciąż się z nami bawi. pozdrawiam z tego miejsca serdecznie Strażaka Przemka!
 15. zed's dead baby

  Firelands Hunter PvE Guide

  i believe that's something you can say about just any class, yet those i can see calling each other shit seem to be mostly hunters, ele shams and mages. the rest might just be too busy studying their classes' nuisances
×